يكشنبه 26 فروردين 1403

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث قتل؛ پایان عشق‌ممنوعه مردمتاهل

 
 

شنبه 23 مهر 1401

قتل؛ پایان عشق‌ممنوعه مردمتاهل

 
 

مرد متاهل که متهم است پس از رابطه ممنوعه با زن جوانی او را کشته، در جلسه دادگاه منکر قتل شد و ادعا کرد زمانی که خانه را ترک می‌کرد، زن جوان زنده بود.

تحقیقات جنایی کارآگاهان پلیس تهران در این پرونده از تابستان سال گذشته و با گزارش ناپدیدشدن زن ۳۳ساله‌ای به نام سوگل آغاز شد. مادر سوگل درحالی‌که هراسان و مضطرب بود به ماموران مراجعه کرد و در شکایت خود گفت: «دخترم پس از جدایی از همسرش به تنهایی در خانه‌ای در شرق تهران زندگی می‌کرد. چند روز است هرچه با او تماس می‌گیرم به تلفنش پاسخ نمی‌دهد. امروز نگران به مقابل خانه‌اش رفتم، اما در را باز نکرد. سوگل عادت داشت وقتی قصد مسافرت دارد به من اطلاع دهد. حالا نگران او هستم و می‌ترسم بلایی سر دخترم آمده باشد.»
پس از این شکایت ماموران با دستور قضایی راهی خانه سوگل شده و پس از باز کردن در با جسد غرق در خون او روبه‌رو شدند که چند روزی از مرگش می‌گذشت.
بررسی صحنه قتل نشان داد قاتل با قربانی خود آشنا بوده و به‌راحتی وارد خانه شده است. او بعد از کشتن سوگل بدون سرقت از آنجا فرار کرده بود. به همین دلیل احتمال قتل با انگیزه اختلاف خانوادگی مطرح شد.
کارآگاهان با بررسی تماس‌های سوگل متوجه ارتباط پنهانی او با مردی متاهل به نام احسان ۳۵ساله شدند که آخرین بار هم مقتول با او تماس گرفته بود. با کشف این سرنخ، احسان دستگیر شد و در تحقیقات به کشتن سوگل اعتراف کرد و گفت: «روز حادثه به خانه زن جوان رفته بودم که با هم درگیر شدیم و او را با ضربه‌های چاقو کشتم و فرار کردم.»
با تکمیل تحقیقات در دادسرای جنایی تهران پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال شد و متهم به قتل در شعبه دهم دادگاه کیفری یک پای میز محاکمه قرار گرفت.
در این جلسه اولیای‌دم برای قاتل دخترشان درخواست قصاص کردند.
احسان هم با رد اتهام قتل عمدی سوگل گفت: «من متاهل بودم و رابطه‌ام با همسرم خوب نبود. همین باعث شد با سوگل آشنا شوم و با هم رفت‌وآمد داشتیم. در مدت آشنایی به خانه او نرفته بودم تا این‌که روز حادثه با اصرار سوگل به خانه‌اش رفتم و با او ارتباط برقرار کردم. وقتی می‌خواستم آنجا را ترک کنم، سوگل درخواست پول زیادی کرد. وقتی گفتم پولی در بساط ندارم، تهدید کرد با داد و فریاد همسایه‌ها را خبر می‌کند و ماجرا را به همسرم می‌گوید و آبروی مرا می‌برد. از شنیدن این حرف‌ها شوکه شده بودم. با هم گلاویز شده بودیم که چاقویی را از روی میز برداشتم و دو ضربه به صورت و کتف او زدم. زمانی که خانه را ترک می‌کردم زن جوان زنده بود و نمی‌دانم چرا پزشکی قانونی اعلام کرده چند ضربه به مقتول وارد شده است. شاید بعد از من فرد دیگری به آن خانه آمده و سوگل را کشته باشد.»
متهم به قتل در آخرین دفاع خود هم گفت: «من قاتل سوگل نیستم و اتهام قتل عمد را قبول ندارم.»
پس از دفاعیات متهم و وکیل‌مدافعش، قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
شارژ اضافی ۱۲۰هزار تومانی «یارانه‌ها» ذخیره نمی‌شود/ نحوه بهره‌مندی از این شارژ
:: فناوری اطلاعات ::
آغاز دور جدید حراج شماره‌های رند همراه اول
:: روی خط جوانی ::
چه زمانی برای اولین بار بگوییم "دوستت دارم"
:: ورزش ::
همه چیز درباره خویچا کواراتسخلیا، مارادونای گرجستانی
:: فرهنگ و هنر ::
قلم مقدس به‌دنبال معرفی اسوه برای نسل خبرنگاران است
:: حوادث ::
چهار مظنون در رابطه با پرونده مرحوم مهرجویی بازداشت شده‌اند

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار