شنبه 29 تير 1398

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث انهدام باند برادران دوقلو و دوستان در تهران

 
 

يكشنبه 7 بهمن 1397

انهدام باند برادران دوقلو و دوستان در تهران

 
 

رئیس کلانتری ۱۶۹ مشیریه تهران گفت: دو برادر دوقلو که با همکاری دوستان شان، دست به سرقت های سریالی موتورهای سنگین در تهران می زدند دستگیر شدند.

سرهنگ سید امین موسوی پور در تشریح این خبر اظهار کرد: شب پنج شنبه هفته گذشته، ماموران عملیات کلانتری در جریان یک فقره درگیری روبروی یک بنگاه املاک در این محدوده قرار گرفتند و سریعا با اعزام به این محل تحقیقات اولیه را در این رابطه کلید زدند.
وی ادامه داد: در محل مشخص شد ماجرا یک درگیری ساده نبوده و مرد جوانی ادعا داشت از سوی دو تن از کارمندان بنگاه املاک که برادران دوقلو به سن ۱۸ سال و پسران صاحب بنگاه بودند، مورد سرقت قرار گرفته است.
با انتقال طرفین درگیری به کلانتری، ماجرا تحت بررسی دقیق قرار گرفت و مرد جوانی که ادعا داشت از سوی دو برادر دوقلو مورد سرقت قرار گرفته است به شرح شناسایی سارقان موتورسیکلت خود پرداخت.
وی توضیح داد: شاکی مدعی بود صاحب موتورسیکلت بنتلی قرمز رنگ ۳۰۰ سی سی می باشد که جلوی بنگاه املاک آن را دیده بود. شاکی در ادامه مدعی شد ۲۹ آذر سال جاری در اتوبان باقری به سمت پایین رانندگی می کردم که یک موتور سیکلت سه ترکه مانع حرکت من شد و وقتی آنها از موتور سیکلت خود پیاده شدند با قمه مرا تهدید کردند و به من گفتند تو با خواهر ما رابطه داشته ای اما این ماجرا واقعیت نداشت و آنها از من خواستند که با خواهرشان رودررو شوم تا واقعیت ماجرا مشخص شود.
این مقام انتظامی افزود: شاکی با توجه به اینکه به خود اطمینان داشته است، قبول می کند با خواهر آنها روبرو شود و به این ترتیب که دو برادر با موتورسیکلت خود و برادر دیگر پشت موتورسیکلت بنتلی نشسته بود و مالباخته خودش ترک موتورش نشسته بود به سمت خانه خواهر سه متهم حرکت می کنند.
وی در ادامه گفت: بالاخره مالباخته به همراه متهمان، از آنجا به پارک مصطفی تهرانپارس رفته و در آنجا متهمین او را از موتور پیاده کرده و با کتک زدنش تمامی اموال ارزشمندش مانند موبایل را از او گرفته و موتورسیکلت اش را نیز به سرقت می برند.
وی افزود: مالباخته برای پیدا کردن موتورش شکایتی را در کلانتری ثبت می کند و در حالیکه به شغل آی. تی فعالیت داشته است روزهای زیادی را مراخصی می گیرد تا موتورش را با گشتن در شهر پیدا کند و به همین دلیل شغل اش را نیز از دست می دهد تا اینکه بالاخره موتورش را جلوی املاک پدر دو متهم اصلی پرونده می یابد.
وی ادامه داد: با توجه به طرح این موضوعات از سوی شاکی، پرونده مطرح در کلانتری تهرانپارس که در زمینه شکایت اولیه مالباخته در آنجا تشکیل شده بود مورد بررسی قرار گرفته و دو برادر دو قلو نیز که چاره ای جز اعتراف نداشتند عنوان کردند برای تفریح و شادی دست به این کار زده اند.
در ادامه رسیدگی به این پرونده، شاکی به همراه پدر متهمین که به کلانتری رفته و اعلام می کند که در ازای دریافت موتورش که ۱۵ میلیون تومان خسارت خورده با دریافت ۱۰ میلیون تومان اعلام گذشت خواهد کرد اما ماموران عملیات کلانتری که به این ماجرا مشکوک بودند تصمیم به فراخوان شکاتی گرفتند که با همین شیوه هدف سرقت در شرق تهران قرار گرفته بودند.
رئیس کلانتری مشیریه ادامه داد: از شکات، ۱۰ تن در رودررویی اولیه با متهمان آنها را شناسایی کردند و برای مثال یکی از شکایت که پیک موتوری بود مدعی شد متهمان از او موتورش به همراه یک ساعت مارک دار، گوشی و یک و نیم میلیون تومان پول به سرقت برده اند.
وی افزود: با مشخص شدن این موضوعات در پرونده، متهم سوم که دوست برادران دوقلو با سن ۱۸ سال بود نیز بازداشت شد و پرونده با توجه به سرقت های مسلحانه متهمان و باندی بودن نوع سرقت هایشان، به دادسرای ناحیه ۳۴ تهران ارجاع شد.
بنابراین گزارش، تلاش های پلیسی برای بازداشت دو متهم متواری پرونده نیز در جریان است.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
نجفی: افزایش قیمت خودرو به ۵ درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است انبار احتکار خودرو در شهرستان آذرشهر
:: فناوری اطلاعات ::
سیستم اعلام هشدار، تلفات را کاهش داد
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
ربیع‌خواه: پنالتی درست بود
:: فرهنگ و هنر ::
همه آنچه درباره بانک‌ها باید بدانید در قالب یک کتاب
:: حوادث ::
بخشش مردی که همسر و فرزندش را کشت

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار