پنجشنبه 20 مرداد 1401

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی سياسی ترویج و تبیین امر به معروف و نهی از منکر نیاز به عزم همگانی دارد

 
 

يكشنبه 9 مرداد 1401

ترویج و تبیین امر به معروف و نهی از منکر نیاز به عزم همگانی دارد

 
 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر گفت: ترویج و تبیین فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر نیاز به عزم همگانی دارد و امام حسین (ع) شهید امر به معروف و نهی از منکر است.

حجت الاسلام سجاد ناصر ظهر یکشنبه در نشست خبری با خبرنگاران، با بیان اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر یک ستاد حاکمیتی است، گفت: این ستاد زیر نظر مقام معظم رهبری اداره می‌شود.
وی با بیان اینکه ترویج و تبیین فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر نیاز به عزم همگانی دارد، ابراز داشت: امام حسین (ع) شهید امر به معروف و نهی از منکر است و هدف از قیام این امام بزرگوار هم احیای فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر بوده است.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر، با بیان اینکه مطالبه گری خواسته مقام معظم رهبری است، گفت: مطالبه گری نباید از سر خواهش باشد.
ناصر با بیان اینکه گروه‌های محله محور با محوریت امام جماعت تشکیل خواهد شد، افزود: باید از تمام ظرفیت‌ها برای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر استفاده شود.
وی ابراز داشت: رسانه‌ها نقش مهمی در احیای فریضیه مهم امر به معروف و نهی از منکر دارند و امیدواریم با همراهی رسانه‌ها بتوانیم این فریضه را در جامعه احیا کنیم.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه برنامه‌های دهه امر به معروف و نهی از منکر به ۸۰۰ دستگاه اجرایی استان زنجان ارسال شده است، گفت: از این دستگاه‌ها درخواست شده در برنامه‌های فرهنگی خود عناوین و هشتک ها را تبیین کنند.
ناصر بیان داشت: مادحین هیئت مذهبی از اقشار تاثیر گذار در جامعه هستند و در همایشی که قبل از ماه محرم با حضور این اقشار برگزار شد بر ضرورت تبیین و ترویج این فریضه در نوحه‌ها و روضه‌های حسینی تاکید شد.
وی با اشاره به اینکه دایره امر به معروف گسترده است، افزود: این دایره تنها به حجاب و عفاف منتهی نمی‌شود و برای این منظور در ۱۸ عرصه مطالبه گری از افراد خواسته شده تا ستاد را در عرصه احیای این فریضه یاری کنند.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
جاماندگان یارانه آماده ثبت‌نام باشند
:: فناوری اطلاعات ::
از پیامدهای متاورس چه می دانیم؟
:: روی خط جوانی ::
طلاق به خاطر شامپوی خارجی
:: ورزش ::
حضور مهاجم پرتغالی در پرسپولیس منتفی شد/ یحیی به دنبال خارجی دیگر
:: فرهنگ و هنر ::
کدام بازیگر در جوکر بامزه تر است
:: حوادث ::
کشف اجساد حلق آویز یک خانواده ۵ نفره در نجف‌آباد

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار