دوشنبه 24 خرداد 1400

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 
توصيه روز
:: بازار کامپيوتر ::
معرفی تبلت چهار هسته‌يی شرکت ASUS‎
:: نکته آموزشی ::
چگونه گوشی اورجینال را از تقلبی تشخیص دهیم؟

اخبار داخلی حوادث راز سر به مهر قتل زن باردار

 
 

چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400

راز سر به مهر قتل زن باردار

 
 

درحالی‌که با گذشت هفت سال از این قتل هیچ ردی از عامل یا عاملان جنایت به دست نیامده بود، شوهر مقتول درخواست دریافت دیه از بیت‌المال را مطرح کرد.
دوات آنلاین -خانواده زنی باردار که به طرز مرموزی به قتل رسید خواستار دریافت دیه از بیت المال شدند.

درحالی‌که با گذشت هفت سال از این قتل هیچ ردی از عامل یا عاملان جنایت به دست نیامده بود، شوهر مقتول درخواست دریافت دیه از بیت‌المال را مطرح کرد. دوات آنلاین -خانواده زنی باردار که به طرز مرموزی به قتل رسید خواستار دریافت دیه از بیت المال شدند.
این زن 27ساله که باردار بود، اوایل بهار سال ۹۳ به طرز مشکوکی در خانه‌اش در جنوب تهران کشته شد. همسایه‌ها می‌گفتند چند ساعت قبل صدای درگیری عزیزه با یک مرد غریبه را شنیدند؛ اما بعد از حدود ۴۰ دقیقه صدای داد و فریاد قطع شد. وقتی شوهر عزیزه از محل کار به خانه برگشت با جسد خونین همسرش روبه‌رو شد که شواهد نشان می‌داد با ضربه‌های چاقو کشته شده است. پلیس به رازگشایی جنایت پرداخت اما ردی از عامل یا عاملان جنایت به دست نیاورد. شوهر عزیزه به عنوان مظنون تحت بازجویی قرار گرفت.

اثبات بی گناهی
مرد جوان گفت: من و همسرم چند سال قبل از افغانستان به ایران آمدیم و همراه خانواده‌هایمان در ایران کار می‌کردیم. زمان قتل من در محل کارم بودم و حتی چند شاهد هم برای اثبات حرفم دارم. وقتی از محل کار به خانه برگشتم کسی در را باز نکرد. من که نگران شده بودم از همسایه‌ها پرس‌و‌جو کردم و آنها گفتند صدای مشاجره همسرم با یک مرد غریبه را شنیده‌اند. من هراسان قفل در را شکستم و با جسد خونین همسر باردارم روبه‌رو شدم.
وقتی شوهر عزیزه ثابت کرد در زمانی‌ که همسرش به قتل رسید در محل کار حضور داشت، از دست‌داشتن در این ماجرا تبرئه شد و درحالی‌که با گذشت هفت سال از این قتل هیچ ردی از عامل یا عاملان جنایت به دست نیامده بود، او درخواست دریافت دیه از بیت‌المال را مطرح کرد.
مرد جوان گفت: همسر باردارم بی‌گناه کشته شد و حالا هفت سال از آن ماجرا گذشته است. من تقاضا دارم دیه از صندوق بیت‌المال به من پرداخت شود.

 
 
   
 
تحليل
:: اقتصادی ::
واریز یارانه در حاشیه وعده‌های میلیونی
:: فناوری اطلاعات ::
لایحه جدید آمریکا برای مقابله با چین در فناوری
:: روی خط جوانی ::
۱۵ پرسش کلیدی برای یک ازدواج موفق
:: ورزش ::
الریان بی‌خیال لیگ قهرمانان آسیا شد
:: فرهنگ و هنر ::
داریوش مهرجویی نشان‌دار شد
:: حوادث ::
لباس های خونین، تنها سرنخ از زن ناپدید شده

 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار