يكشنبه 22 تير 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 

اخبار داخلی خودرو همکاری هیوندای با یک استارت‌آپ AI در تهیه نقشه‌های HD برای خودروهای خودران

 
 

چهارشنبه 21 آذر 1397

همکاری هیوندای با یک استارت‌آپ AI در تهیه نقشه‌های HD برای خودروهای خودران

 
 

Netradyne اعلام کرده است که تحلیل‌های دید عمیق جمع‌سپاری‌شده‌اش برای تولید نقشه HD در مقایسه با نقشه‌برداری مبتنی بر تشخیص و اندازه‌گیری فاصله با استفاده از نور (LIDAR) شرکت‌های دیگر مقرون به‌صرفه‌تر بوده است.

تیم‌های تحقیقات AI شرکت‌های Hyundai Mnsoft و Netradyne برای توسعه نقشه‌های کیفیت بالا برای خودروهای نسل آینده همکاری خواهند کرد.
شرکت Hyundai Mnsoft، به عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه هیوندای موتور که بر راهکارهای ناوبری متمرکز است، از تکنولوژی‌های دید عمیق جمع‌سپاری‌شده Netradyne برای توسعه نقشه‌هایش بهره خواهد برد.
شرکت Netradyne، که در سال 2015 تاسیس شد، در استفاده از AI برای ایمنی راننده و سرنشینان تخصص دارد.
این استارتاپ اخیرا در رقابت با شرکت‌های دیگر برنده یک آزمون اثبات مفهومی برای شراکت با هیوندای شد.
Netradyne اعلام کرده است که تحلیل‌های دید عمیق جمع‌سپاری‌شده‌اش برای تولید نقشه HD در مقایسه با نقشه‌برداری مبتنی بر تشخیص و اندازه‌گیری فاصله با استفاده از نور (LIDAR) شرکت‌های دیگر مقرون به‌صرفه‌تر بوده است. برنامه ایمنی تشخیص راننده مبتنی بر بینش، ملقب به Driveri، تجربه رانندگی را ثبت می‌کنند و دید راننده را در اختیار مدیران ایمنی قرار می‌دهد.
هیوندای گفته که به انجام تلاش‌های بیشتر برای توسعه نقشه‌های HD برای ایمنی در انواع خودروی خودران ادامه خواهد داد.
هیوندای موتور برای تولید «خودروهای ابرمرتبط (hyperconnected cars)» با غول شبکه Cisco همکاری می‌کند، پروژه‌ای که به گفته آنها در سال 2019 به سرانجام خواهد رسید. این کمپانی همچنین اقدام به همکاری با Aurora Innovation برای ساخت خودروهای بدون راننده کرده است.
این غول خودروسازی کره جنوبی با SK Telecom برای ارائه سرویس‌های Home2Car شراکتی را آغاز کرده است؛ این سرویس برای استفاده‌کنندگان قابلیت استارت زدن و خاموش کردن خودرویشان از داخل خانه، و برخی قابلیت‌های دیگر، را فراهم می‌آورد.

 
 
   
 
 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار