چهارشنبه 14 خرداد 1399

 
 
     
 
     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آگهي درهموطن 
اخبار در موبايل 
آرشيو روزنامه 
تماس با ما 

اخبار داخلی خودرو مرسدس بنز یک سرویس خودروی خودران راه‌اندازی می‌کند

 
 

دوشنبه 28 آبان 1397

مرسدس بنز یک سرویس خودروی خودران راه‌اندازی می‌کند

 
 

هنوز جزئیاتی درباره استفاده از این سرویس و هزینه آن ارائه نشده است، ولی این یک برنامه آزمایشی جدی تلقی می‌شود، چرا که شرکت‌ها به دنبال ارائه وسیع‌تر آن هستند.

شرکت‌های سازنده خودروی خودران سال‌هاست که در حال تست خودروهایشان بوده‌اند، ولی اکنون مسافران عادی هم به تدریج به سمت بهره‌مندی از خدمات این خودروهای ربات میل یافته‌اند.
اکنون برخی از افراد خوش‌شانس (و نه فقط کارکنان شرکت‌ها)، به جای تماشای صرف یک خودروی مجهز به انواع دوربین‌ها، سنسورها و تجهیزات دیگر، قادر به تجربه شخصی استفاده از خودروی خودران شده‌اند.
وایمو به جدول زمانیش برای راه‌اندازی تاکسی خودران در آریزونا تا پایان سال 2018 پایبند است. کروز GM می‌گوید که سال 2019 سالیست که یک سرویس خودرویی به نقل و انتقال اهالی سان فرانسیسکو کمک خواهد کرد. و، در دوبی، یک سرویس تاکسی خودران در خیابان‌ها به حرکت در آمده است.
اکنون، دایملر، شرکت مالک مرسدس بنز، می‌گوید که در حال کار با شرکت آلمانی قطعات خودرو، بوش، است تا یک سرویس خودروی خودران را برای استفاده برخی افراد مشخص در منطقه سان خوره در نیمه دوم 2019 ارائه کند.

این سرویس دایملر بوش همچنان از یک راننده ایمنی برای پایش سفر، که مسافران می‌توانند برای بهره‌مندی از آن از طریق یک اپ اقدام کنند، استفاده خواهد کرد. این خودرو سپس مسافر را سوار کرده و به مقصد منتخبش می‎‌رساند.
هنوز جزئیاتی درباره استفاده از این سرویس و هزینه آن ارائه نشده است، ولی این یک برنامه آزمایشی جدی تلقی می‌شود، چرا که شرکت‌ها به دنبال ارائه وسیع‌تر آن هستند.
هم دایملر و هم بوش مجوزهای آزمایش خودران در کالیفرنیا دارند و از زمان آغاز به کار برنامه خودران این ایالت در حال فعالیت آزمایشی در آنجا بوده‌اند.
در جدیدترین گزارش استقراری، بوش تست تا تاریخ ژوئیه 2017 را گزارش کرده است. هیچیک از این شرکت‌ها موردی از تصادف دربرگیرنده خوردوهای خودرانش را گزارش نکرده است. اداره حمل و نقل کالیفرنیا می‌گوید که تا این هفته 113 گزارش تصادف به این دپارتمان ارائه شده است.

 
 
   
 
 
     
   
     
     
    ::  تماس با ما  ::  درباره ما  ::  sitemap  ::  آگهي درهموطن  ::
کليهء حقوق متعلق است به روزنامهء هموطن سلام. ۱۳۹۳ - ۱۳۸۳
طراحی و اجرای سايت : شرکت به نگار